Email Маркетинг

Про Email маркетинг

Вимоги клієнтів дуже зросла за останній час, оскільки дуже великий вибір товарів і послуг, щоб залучити покупця саме на Ваш сайт, необхідно придумувати або створювати щось оригінальне і запам’ятовується.

Тому, стандартні привітання просто ігнорують. Передплатники хочуть, щоб їм надавали важливу і необхідну для них інформацію, а також зверталися до них особисто.

Автоматизуйте маркетингові комунікації. Починайте будувати міцні і довгострокові відносини з користувачами відразу після підписки.

Однак, не потрібно розсилати листи всім Вашим передплатникам. Оскільки, таким чином, Ви не зможете залучити їх і побудувати тривалі відносини.

Скористайтеся разширения угрупованням для створення груп передплатників, в яких схожі інтереси, характеристики, а також місця розташування, захоплення і багато чому іншому.

Ще є функція «Ідеальний час». З цією функцією Ваші листи доставляються в оптимальний час для клієнта, коли передплатник найбільш активний.

Повний контроль кампаній email-маркетингу допоможе отслежівайть відкриття, кліки, активність в соціальних мережах і кількість відписатися. Тому, аналіз активності клієнтів і ефективність email-маркетингу для фірми дуже важливий, щоб знати, наскільки Ваш продукт є популярним і затребуваним, а також вчасно зреагувати на будь-які негативні зміни.

Ціна на створення Email розсилки

Стандарт

3750грн
Створення форми підписки на сайті
Налаштування поштового сервісу для менеджера
Налаштування поштового сервісу для розсилок
Захист сервісу від відправки розсилки в спам
Створення корпоративного шаблону для розсилки
Збір контактів в поштовому сервісі
Підключення системи підписки на сайті
Тестування emeal розсилки
Навчання
Тех-підтримка 1 місяць

ПОРТФОЛІО

Всі роботи
Корпоративні сайти
Сайт візитка
Інтернет-магазини
Landing Page
budzatyshok

Будзатишок

Корпоративні сайти

Товарний бетон. Бруківка. Будівельні блоки.

Переглянути сайт
Більше
Закрити меню