Lukas
Безплатна консультація по проекту
Розробка сайтів
Технології з якими працюємо
Ми допомогаємо підприємцям, бізнесменам реалізувати свій продукт в інтернет просторі, здійснюючи справді якісний веб-продукт з використанням сучасних технологій розробки.
Landing Page
Landing Page або цільова сторінка – це веб-сторінка яка містить інформацію про товар або послугу на одній сторінці. Україна зараз розвивається в сфері створінь онлайн-магазинів, сайтів, сторінок або додатків. Створення Landing Page найбільш вигідно для подання конкретного продукту або послуги, унікальних товарів, реалізації нерухомості, семінарів або конференцій.

Також використовується для посилення ефективності реклами і збільшення аудиторії. Головне завдання таких сторінок полягає в тому, щоб конвертувати відвідувача в покупця або клієнта компанії.

Залежно від інтересів, рівня освіти відвідувача, навіть часу доби або року кожному типу відвідувачів може пропонуватися свій варіант цільової сторінки, орієнтований на бажання і потреби конкретної цільової групи. Аналіз дій користувачів на Landing Page дозволяє маркетологам аналізувати і визначити успішність реклами.
Сайт-візитка
Сайт – візитка це невеликий сайт з однієї або декількох веб-сторінок, який містять коротку, основну інформацію про компанію, організації, товар або послугу.

Розробка сайту-візитки займає менше часу, ніж інтернет-магазин або будь-який інший простий сайт. Якщо Ви хочете замовити простий сайт або створити рекламний сайт, то Вам краще спочатку вивчити що для Вас буде більш вигідно.

Коли ж найкраще використовувати сайт-візитку?

  • Якщо ви хочете протестувати новий продукт або послугу (чи буде це цікаво потенційному клієнту);
  • Якщо Ваш товар ексклюзивний для ринку;
  • Якщо у вас до 10-ти товарів або послуг;
  • Якщо необхідно швидко розкрутити бренд;
  • Якщо потрібно часто оновлювати контент.
Також сайт – візитка ідеально працює з соціальними мережами і рекламою.
Інтернет-магазин
Багато зараз націлені на створення інтернет-магазинів, оскільки люди зараз звикли, не виходячи з дому купувати речі або послуги за допомогою банківської карти. Всі ми знаємо, що в інтернеті ми можемо переглянути асортимент продуктів і послуг фірми, побачити товари на фотографіях або зображеннях, вивчити інформацію про технічні характеристики продуктів, порівняти ціни на кожен товар і купити дистанційно навіть з іншої країни. Тому, розробка інтернет-магазину необхідна для того щоб про ваш товар дізналися люди.

Приблизно 64% користувачів мобільників вважають за краще здійснювати покупки через додатки, а 52% вважають, що зручніше використовувати браузери. Більше 30% всіх онлайн-трансакцій реалізуються за допомогою мобільних пристроїв, і цей відсоток продовжує зростати. За прогнозами до 2020 року загальний обсяг продажів в інтернет торгівлі в світі має подвоїтися.

Ще більший потенціал чекає інтернет-магазини попереду, і, якщо ви замислюєтеся про такий бізнес, професійне створення інтернет магазину і розкручування дуже важливі. Тому втілюйте свої ідеї, а ми Вам у цьому допоможемо.
Редизайн сайту
Не тільки люди потребують змін і вдосконалення, а й речі так само. Для кожного сайту, незалежно від спеціалізації і продукту необхідний редизайн. Це може бути як невеликі зміни, так і повномасштабні зміни:
  • Редизайн логотипів (необхідний якщо: застарів логотип, незручно використовувати, важко запам'ятовувати або писати, несучасно виглядає або якщо змінилася продукція, змінилася політика в компанії, злиття компаній, і т.д.);
  • Зміни колірної гами, фону, шрифту, стилю оформлення (використовується для: створінь унікального і запам'ятовується дизайну, зміни під сучасний стиль, і т.д.);
  • Зміни або додавання контенту (заміна зображень на більш якісні, видалення не актуальне рубрик або розділів);
Оптимізація юзабіліті (зручне меню, пошукові фільтри, навігація по сайту).
  • Необхідно періодично міняти дизайн сайту і для того щоб показати користувачам, що ви розвиваєтеся, а цей ефект підсилює довіру до вас, формує позитивний імідж фірми, залучає нових клієнтів а так само не дає можливості відставати від конкурентів.